Novinky

Velikonoce 2012

11.04.2012 08:00
Tak vás všechny vítám po Velikonocích, které jsem si dlouze užil na Zvíkovsku a okolí. Byli jsme i u Šumavy a dokonce tu byla sněhová vánice a běhal jsem ve sněhu... V ponděli se mi moc líbili moje první Velikonoce a hlavně pomlázka, kterou bych nejradši celou rozkousal :-) Aspoň jsem s ní utekl do pole... Koukněte na fotky ve fotogalerii nebo rovnou na Rajčeti ZDE.

Nové fotogalerie a zážitky

20.03.2012 10:15
Ahoj všem po delší době, do fotogalerie přibylo spousta nových fotek z mých výletů v prvním čtvrtletí roku 2012. byl jsem například v Roztokách u Prahy, Jílovém, Mníšku pod Brdy, Lomnici nad Popelkou, Hostivicích, Čelákovicích, Krušných horách atd. Tak se podívejte jak jsem vyrostl a jaký jsem pašák :-) FOTOGALERIE

Vánoce a podzim 2011

30.12.2011 09:34
Tak je tu konec roku 2011 a už je po Vánocích, dostal jsem spoustu dárků a byl na horách. Ve fotogalerii jsou odkazy na moje podzimní výlety a na moje prožití Vánoc a rozbalování dárků, tak se určitě podívejte... :-) Přeju vše nej do Nového roku a zase se uvidíme ;-)   Spock

Šumava 2011

16.10.2011 08:00
Tento víkend byl moc pěkný. Byl jsem už od pátka do neděle na Šumavě na Horské Kvildě, kde jsme byli ubytovaný v moc pěkném velkém pokojíčku s velkou postelí, kam jsem se konečně pořádně vešel... Ráno, když jsem šel na procházku, to pěkně studilo do tlapiček, což jsem ještě neznal, protože byla jinovatka a všude bílo. Klepal jsem se, tak jsem dostal krásný upletený černý svetřík s norským motivem a už mi bylo tepleji :-) V sobotu jsme jeli do Německa na krásnou stezku v korunách stromů a k jezeru Arbersee a v neděli na krásná zapomenutá místa pro agroturistiku u Hartmanic, kde byly samé pěkně zbarvené podzimní listy, které rád lovím... Pak jsme se ještě zastavili ve vyhlášené restauraci U Štěpána, prostě pěkný víkend se spoustou procházek :-) Koukněte na moje fotky ZDE ze Šumavy.

Vytí s míčkem

08.10.2011 08:00
Tak jsem při posledním tréninku agility dostal krásný gumový míček, který se tak pěkně mačká a píská, že se hned vždy přidám a začnu si s ním povídat a výt :-) Bohužel mi ho vždycky tak po dvou minutách seberou, abych neotravoval sousedy... :-) Koukněte na video ZDE.

Drakiáda na Kozákově

02.10.2011 12:30
Včera jsem byl na velkém výletě ze Semil po turistický značce celou cestu do kopce na Kozákov. Cestou jsem našel hrušku, tak jsem si pěkně dal :-) Byly tu samé louky, tak jsem se pořádně vyběhal... Nahoře na Kozákově byla drakiáda a spousta lidí. I páníček měl draka a ten měl dlouhý ocas a jak létal, tak jsem se ho pořád snažil za ocas chytit, ale on skoro vždy ulétnul. Taky jsem si tu na chvíli odpočinul a pak jsme šli zase dolů do Semil, celkem asi 16 km jsem ušel a večer jsem byl taky pěkně utahanej, ale moc se mi to líbilo... Fotky jsou opět ZDE ve fotogalerii.

Dívčí hrady

28.09.2011 20:00
Dnes byl svátek a tak jsem byl překvapenej, že páníčci byli dnes doma a já nemohl odpočívat. Místo toho jsme šli na výlet z Radlic po skalách nad Vltavou a Prokopským údolím. Bylo krásně a všude byla travička a spousta šišek, tak jsem se pěkně vyběhal... Cestou zpátky jsem jel pěkným vláčkem z Řep na Smíchov a večer byl pořádně unavenej...   Fotky jsou ZDE ve fotogaleriii.

Dvůr Králové ZOO

24.09.2011 21:00
Dnes jsem byl v ZOO ve Dvoře Králové. Hned kousek od vstupu byl za sklem šakal, který běhal sem a tam a já běhal s ním a štěkal na něj a on si mě vůbec nevšímal... Jinak tu bylo spousta zvířátek, ale za žádným mě nechtěli pustit :-( Jedinýho geparda jsem se trochu bál :-) Fotky jsou ZDE ve fotogalerii.

Vinobraní na Grébovce

18.09.2011 10:00
Včera jsem byl poprvé na vinobraní v Praze v parku Grébovka. Bylo tam moooc lidí a dokonce i slon :-) Všichni se povalovali po trávě a tak jsem ani neměl místo na odpočinek... Poprvé jsem si taky čuchnul k burčáku a docela bych ho i ochutnal, ale nic jsem nedostal :-( Ale jinak v parku bylo moc pěkně...   Fotky jsou opět ve fotogalerii ZDE.

Výstava v Mladé Boleslavi

12.09.2011 08:00
Tuto sobotu jsem jel na moji druhou výstavu do Mladé Boleslavi. Naštěstí jsem měl kruh venku a ne v hale. Bylo nás tu hooodně Jacků, asi 37. V kategorii štěňat kluci jsme byli jen dva, ale jelikož konkurent byl hrubosrstý a ještě poradkyně chovu, tak bylo jasný jak dopadnem :-) Nejdříve jsem obešel pěkně kolečko, na stole ukázal svoje padající tesáky a ještě se prošel. Nakonec nás paní Tichá posuzovala a řekla nám pěkný posudek, jak je temperamentní, středně silná kostra, jediné co bylo trochu problém, bylo že mám volné uši. Ale jelikož jsem ještě mladý tak se to snad spraví :-) Ale tudíž jsem byl jen Nadějný a byl tedy druhý. Aspoň mi pak páníček koupil šátek na krk... :-)   Pak jsme si aspoň zajeli na výlet na hrad Houska na Kokořínsko, kde jsem se krásně proběhal v lese a sbíral moje oblíbený šišky. Koukněte na moje fotky ZDE na rajčeti.  
Záznamy: 1 - 10 ze 28
1 | 2 | 3 >>

Fotogalerie